Apie 2022-05-25T15:00:40+00:00

Apie

Locus yra kompanija kuri padės pristatyti vizualine komunikaciją jūsų klientams. Ar tai būtų “.ifc” pastato modelis, 3D vietos ar daikto skenavimas, gamintojo suteikta skaitmeninė medžiaga – mes tai įpakuosime į tekstūras, suanimuosime ir suprogramuosime interaktyvumą kad komunikacija lengviau pasiektu kliento vaizduotę.

Universalumas

Sąveikumas

Naudingumas

Tai gali būti vizualizuota miesto dydžio drono fotogrametrijos realybės modelio kontekste ar telefono kameros vaizde papildytoje realybėje. Mūsų platformos naršyklės vizualizacijos aprėptis yra draugiška su gigandiško dydžio duomenimis arba papildytos, virtualios ar maišytos realybės išpildymas galimas mažesniais segmentais.

Viską ką mes darome yra nutaikyta į internete paleidžiamas aplikacijas arba žiuriklius. Naudotojai gali lengvai prieiti prie informacijos per darbalaukį ar mobilujį įrenginį su internetu. Net ir mūsų virtualio ir mišrios realybės funkcionalumas yra Google Cardboard pagrinduose. Taigi jūsų clientai lengvai peršoks į 3D aplinkas tik su mobiliojo įrenginio virtualio realybės akinių pagalba.

Locus siekia diegti internetu pagrįsta 3D reklamavimo įrankius bet kur. Universalumas mūsų viena pagrindinių savybių, ar jums reikėtų globalių/lokalių koordinačių ar įprasto emuliavimo peržiūroje, mes tai turime. Ir ne tik tai, animacija ir interaktyvumas kaip tekstūrų ir spalvų keitimas yra lengvai prieinamas. Žvelgiant į priekį norime kurti jūsų vizijos komunikaciją. Duodame garantija jog užbaigsime tai būtent kaip jūs norite arba gausime geriausia dizainerių pasiūlymą.

Mūsų vizija